System biletowy
Koszt systemu zależy od indywidualnych oczekiwań klienta. W zależności od wybranych modułów czy dodatkowo zamawianej funkcjonalności, koszt ten może być inny dla każdego z organizatorów lub obiektów. Aby móc zaproponować szablon cenowy, prosimy o kontakt z nami oraz przesłanie nam jak największej ilości informacji o oczekiwaniach oraz o podmiocie jaki Państwo reprezentują. Aby móc lepiej dostosować się do możliwości i oczekiwań naszych klientów, opisanych poniżej zostało kilka wariantów.
Wariant #1 - bezprowizyjny
Klient ponosi pełen koszt licencji, dzięki czemu późniejsza sprzedaż jest całkowicie bezprowizyjna, bez względu na ilość zamówień (100% wartości biletów trafia do organizatora). Koszt systemu oraz wszystkich jego modułów jest jednorazowy i opłacany z góry. Opłata instalacyjna jest jednorazowa, przy ewentualnym odnowieniu licencji, opłat instalacyjnych nie nalicza się już drugi raz (nie dotyczy to kosztów utrzymania serwera). Licencja na system przydzielana jest na rok czasu, po czym można ją odnowić opłacając na kolejny okres rozliczeniowy. Na cały okres licencji udzielana jest gwarancja oraz podstawowy pakiet pomocy technicznej.
Wariant #2 - prowizyjny
Klient nie ponosi żadnego lub ponosi minimalny koszt licencji, dzieląc się późniejszą prowizją od sprzedaży biletów (ok. 3-4% wartości biletów). Koszt systemu oraz wszystkich jego modułów jest jednorazowy i opłacany z góry. Opłata instalacyjna jest jednorazowa, przy ewentualnym odnowieniu licencji, opłat instalacyjnych nie nalicza się już drugi raz (nie dotyczy to kosztów utrzymania serwera). Licencja na system przydzielana jest na rok czasu, po czym można ją odnowić decydując się na kolejny okres rozliczeniowy lub zmianę warunków umowy. Na cały okres licencji udzielana jest gwarancja oraz podstawowy pakiet pomocy technicznej.
Wariant #3 - mieszany
Klient ponosi częściowy koszt licencji, dzieląc się późniejszą minimalną prowizją od sprzedaży biletów (ok. 1-2% wartości biletów). Koszt systemu oraz wszystkich jego modułów jest jednorazowy i opłacany z góry. Opłata instalacyjna jest jednorazowa, przy ewentualnym odnowieniu licencji, opłat instalacyjnych nie nalicza się już drugi raz (nie dotyczy to kosztów utrzymania serwera). Licencja na system przydzielana jest na rok czasu, po czym można ją odnowić decydując się na kolejny okres rozliczeniowy lub zmianę warunków umowy. Na cały okres licencji udzielana jest gwarancja oraz podstawowy pakiet pomocy technicznej.
Wycena - formularz zapytania
Uzupełnij dokładnie poniższy formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. W polu wiadomości (uwag) wpisz swoje oczekiwania wobec systemu oraz jak najwięcej informacji związanych z reprezentowaną działalnością, które pozwolą nam na optymalne przygotowanie oferty...
Imię i nazwisko:   Adres mailowy:   Firma lub obiekt:   Telefon:  
Uwagi / wiadomość:
  Wyślij zapytanie o wycenę »  

© 2018 » wszelkie prawa zastrzeżone. BiletSystem.pl - wykonanie i prowadzenie: Sztoldo.pl.